Technické vlastnosti

FYZIOFORMNÁ TECHNOLÓGIA

Strih a materiálové zloženie všetkých oblekov bolo ideálne prispôsobené účelu použitia. Strih sa ideálne prispôsobí individuálnym tvarom postavy, no zároveň ponecháva dostatok voľnosti pohybu. Tým sa minimalizuje výdaj energie a zároveň sa oblek pohodlne nosí. Materiálová kombinácia vrchného materiálu, hrúbky materiálu a látky bola zvolená tak, aby sa v interakcii so strihom dosiahlo optimum. Vedie nás naša túžba po dokonalosti. Koncept technológie PhysioForm bol vyvinutý tak, aby sa naše produkty zjednotili so športovcami. Obleky, ktoré takmer necítite a podporujú športovcov v súťažiach a tréningoch.

OWP

VYVÁŽENÁ POLOHA VO VODE

Neoprénové zloženie oblekov je zvolené tak, aby bola dosiahnutá efektívna a prirodzená plavecká poloha. Podľa polohy plavca vo vode, existujú obleky pre „prirodzenejšiu“ polohu (napr. OWP) pre plavcov s dobrým kopom nôh alebo obleky pre „dodatočnú podporu“ (Nami / Naiad a Torrent) pre plavcov so slabším kopom nôh, ktorí tak pošetria nohy pre ďalšie triatlonové disciplíny.

OWP
Golier s nízkym strihom

GOLIER S NÍZKYM STRIHOM

Zvláštnosťou Mako je nízky golier a široký výstrih. Len veľmi málo výrobcov to implementuje. Vyhnete sa tak treniu a pocitu dusenia na krku. Vďaka dlhoročným skúsenostiam je strih goliera stále tesný a neprepúšťa vodu.

OWP
Mako bezpečnostné pásky

BEZPEČNOSTNÉ PÁSKY

Zvlášť namáhané vnútorné švy boli vystužené termo lepenými páskami. Tie zabraňujú nepríjemnému tlaku a odieraniu a zároveň zvyšujú odolnosť. Takže si svoj neoprén môžete užívať dlhšie.

OWP
Mako Power Stretch

POWER STRETCH

Power Stretch sú tenšie, elastické neoprénové vložky na hrudi. Tie sú usporiadané nad hrudnou kosťou a rebrovými oblúkmi. Vďaka tomu je hrudník oveľa pružnejší a umožňuje vám voľne dýchať.

Mako Beh Stretch

BEH STRETCH

Beh Stretch sú tenšie elastické neoprénové vložky v oblasti bokov. Tieto vložky na ohýbači bedrového kĺbu zlepšujú pohyblivosť nôh pri behu. To znamená, že aj napriek neoprénu môžete behať bez únavy dlhšie vzdialenosti.

Neoprén Mako Dome Cell

NEOPRÉNOVÝ MATERIÁL DOME CELL

Dome Cell je nový typ materiálu, ktorý používa výhradne Mako. Skladá sa z dvoch komponentov: materiálu, ktorý je ľahší ako neoprén a ponúka väčší vztlak, ako aj integrovaných vzduchových komôr, ktoré ešte viac zlepšujú vztlak. V top modeloch je tento materiál použitý na strategicky optimálnych miestach, aby sa dokonale vyrovnal vztlak a poloha vody.

OWP